KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275270

nr 1227 5270

William Stuart. Pojke, Signerad 1895. Olja på duk, 31x24 cm, uppfodrad duk

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 7 januari 2019
kl 20:04:17

7/1 19:53:53 1      Vinnande bud